Özer Cnc Logo

Hakkımızda

Özer makina 2007 yılında kurulmuş olup CNC takım tezgahları satışı, servisi ve eğitim hizmetleri vermektedir. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren yerli üretici olan Etasis CNC Takım Tezgahları firmasının satış temsilciliğini üstlenmiştir. Ayrıca 2013 yılında yine yerli üretici olan Mekay Makina Cnc Takım Tezgahları firmasının ürünlerini portföyüne katmıştır.

 

Çalışanlarımızın talaşlı imalat konusundaki uzmanlığı ve 20 yılı aşkın CNC Makina tecrübesi sayesinde, müşterilerimize en doğru ve en hızlı şekilde hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte, yerli üretim makinaların satışını yaptığımız için, gerek satış sırasında doğru ürün ve özelliklerinin belirlenmesi ve kısa zamanda teslimatının yapılması, gerekse satış sonrası hizmetlerde en hızlı servis ile yedek parça temin edilmesi konusunda siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Ayrıca bu deneyimimizi müşterilerimizin satmak istedikleri veya almak istedikleri kullanılmış 2.el cnc makinalar için de hizmetinize sunmaktayız.

 

Müşterilerimizin menfaatlerini korumak amacıyla sattığımız her makinayı kendimize alıyormuş gibi özen göstererek daima güven duygusu içinde ticaret yaparak sizlere çözüm ortağı olmak birinci önceliğimiz olmuştur.Bundan sonrada olmaya devam edecektir.
Cnc DikişlemeCnc torna4 eksenli

İLETİŞİM

İvedik OSB Melih Gökçek Bulvarı
Eminel İş Merkezi No: 18/50
İvedik - Yenimahalle - ANKARA
Tel: 0312 394 74 93
info@ozercnc.com

YAZILIM TASARIM

Özer Cnc Makina © 2014. Bütün Hakları Saklıdır.    TR-Türkçe